O nas

MIKA2Firma Mika powstała w 2011 roku w odpowiedzi na potrzeby Klientów chcących bezpiecznych i solidnych rozwiązań dotyczących przewozu łodzi, motocykli czy rowerów.

Dostosujemy ofertę do Państwa oczekiwań!

Ponieważ sami jesteśmy użytkownikami pojazdów wodnych i często korzystamy z wypożyczanych przez naszą firmę przyczep, po krótkiej rozmowie z Klientem, opierając się na własnych doświadczeniach, jesteśmy w stanie zaproponować mu optymalne rozwiązanie. Oferujemy przyczepy 1-osiowe, 2-osiowe oraz specjalnie dopasowaną do potrzeb lawetę.

Zainwestuj w zabezpieczenie swojego motocyklu!

Wybierając się w różne zakątki, które zachęcają do jazdy ulubionym motocyklem, musimy odpowiednio przygotować sprzęt do transportu. Świetnie nadają się do tego specjalne przyczepy z pasami zabezpieczającymi – dzięki temu nasi Klienci mają pewność stabilności motocyklu podczas podróży po różnego rodzaju nawierzchni.

Entuzjastom rowerowych wycieczek po nieznanym, wypożyczamy bagażniki dachowe bądź na hak, które są wygodnym i pewnym rozwiązaniem podczas przewozu nawet trzech rowerów.

Łodzie i silniki

Wypożyczamy również dwu- lub czteroosobową łódź kabinową, sezonowo lub na godziny! Do oferty dodaliśmy także silnik elektryczny i spalinowy. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów  7 dni w tygodniu!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!